RED

Toruński Klub Karate
Kyokushin

Sty 1

Keiko Osame 2010

Pobierz jako: PDF 2011 godz. 11:44 napisał Pan Administrator

Sensei demonstruje jak przy pomocy paleczek schwytac muche28 grudnia w Dojo miało miejsce Keiko Osame. Tradycyjnie spotkaliśmy się aby podsumować mijający rok w treningu karate. Keiko Osame odbyło się z podziałem na dwie grupy juniorów i seniorów.

Na początku każdego spotkania tradycyjnie wykonaliśmy ostatnie tsuki a później sensei Wilento podsumował rok 2010 pod względem szkoleniowym. Wyróżnieni zostali zawodnicy, którzy osiągnęli największe sukcesy sportowe oraz osoby, które zdały na stopnie mistrzowskie dan. Sensei również wspomniał o planach noworocznych. W czasie poczęstunku przy muzyce można było obejrzeć pokaz slajdów z różnych wydarzeń roku 2010 a także powspominać już historyczne czasy Smile..

Juniorzy mieli okazję nauczyć się posługiwania japońskimi pałeczkami. Najpierw krótka instrukcja trzymania a później jedzenie chrupek kukurydzianych..... a potem w trakcie konkursu jedzenie na czas prażonego ryżu. W czasie 2 minut najszybsza osoba zjadła 36 ziaren prażonego ryżu.

Podczas spotkania seniorów pałeczki japońskie posłużyły już do kosztowania prawdziwego sushi, które specjalnie na tę okazję przygotował Dawid Jędryka. Sushi było świetne a wasabi piorunująco mocne!! Yell....

Wszystkim ćwiczącym w Toruńskim Klubie Karate Kyokushin

życzymy nowych mocy

w 2011na drodze doskonalenia karate

OSU!!!!!!!!!!!!!!!